Üyesi olduğumuz Anadolu Aslanları İş Adamları Derneğindeyiz

Üyesi olduğumuz Anadolu Aslanları İş Adamları Derneğinde, Adana Sanayi Odası başkanı Zeki Kıvanç beyefendi rozetimizi takdim ederek bizleri onurlandırdı. İsimlerine özel hazırladığımız hediye gamboçları değerli iş adamlarımıza takdim ettik.

Sayın; Adana Askon Başkanı Recep Çalışkan, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütcü, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, Sunar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Çomu, Hak Plastik ve Adana Demir Spor yöneticilerinden değerli iş adamı İmam Gazali Hıradağı beyefendi ile hatıra fotoğrafı çektirdik. Hayırlara vesile olması temennilerimizle. #askon #adana #telapack #gamboç

Dünyanın İlk Nakış İşlemeli Gamboçu

İlk defa nonwoven kumaş üzerine nakış işlemesini denedik ve gayet başarılı bulduk. Sayın Devlet Bahçeli Bey'in kendine özel gamboç talebini karşılamak üzere standartların ötesinde kalite ne olur diye düşünen ekibimiz hiç denenmemiş olan, narin yapıya sahip ve dokusuz olması sebebiyle yırtılıp büzme yapar mı kuşkularını başararak yenebildik :) Tabi burada nakış makinasının kalitesi ve profesyonelliği çok önemli! Buyrun videoya;

Nonwoven Gamboç Kumaşı nedir ?

Dokunmamış tekstiller, dokuma ve örme olmayan, özel kullanımlar için imal edilen ve kullanım süresine göre maliyeti çok düşük olan teknik tekstil ürünleridir. Sıvı çekici, sıvı itici, esnek, sağlam, yumuşak, gergin, yanmayı geciktirici, filtre edici, antibakteriyel özellikleri olan ürünlerdir. Dokunmamış tekstillerde, ana hammadde elyaftır veya ham petroldür.

Yılda 500 Milyar Zehir Üretiliyor!

Çok amaçlı kullanılabilen, su geçirmeme özelliğiyle ve kolay deforme olmayan yapısıyla uzun ömürlü kullanıma sahip, çevreci yapısıyla da doğada hızlı çözülebilen, üzerine tek, 2 ve 4 renk baskı çeşitleriyle müşteri talebine göre de ölçüleri şekillenebilen kullanıcı dostu ucuz maliyetli Promosyon Nonwoven Bez Çantalardır.

Yılda 500 milyar poşetin üretilmesi ve doğaya karışımlarının 400 yıl sürmesi nedeni ile bir çok ülkenin savaş açtığı plastik poşetlerin yerini artık Nonwoven Çantalar yer almaktadır. Sizde firmanızın kalıcı reklamı olan Akıllı Çanta projesinin bir parçası olabilirsiniz. Unutmayın; üzerinde firma reklamınızın yer aldığı her plastik poşet veya karton çanta bir gün çöp poşeti olmaya mahkumdur. Markanızı çöpe atmayınız!

Diğer Makaleler...

  • 1
  • 2

Facebook    Twitter    Youtube    Instagram    Pinterest